KMJ TECH FM , s.r.o. výrobce komponentů pro automobilový průmysl, s pobočkami v 5 zemích světa je předním dodavatelem pro společnosti Kia a Hyundai. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček. V roce 2007 byla otevřena pobočka v České Republice, která nyní zaměstnává více než 350 zaměstnanců.

Finanční specialista jr. / Financial specialist jr.

Pro posílení našeho týmu oddělení financí v současné době hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce:

· odpovědnost za samostatné zpracování svěřené účetní agendy,

· zadávání a zpracování dat v IS,

· zadávání platebních příkazů a párování plateb,

· spolupráce na účetních závěrkách,

· spolupráce na přípravě daňových přiznání,

· archivace dokladů apod.

Požadujeme:

· SŠ/VŠ ekonomického směru

· znalost podvojného účetnictví podmínkou

· minimálně 1 rok praxe v účetnictví

· komunikativní znalost AJ

· znalost MS Office na dobré úrovni

· schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně

· pečlivost, spolehlivost a důslednost

Nabízíme:

· měsíční, půlroční, roční bonusy

· věrnostní odměny

· 5 týdnů dovolené

· služební mobilní telefon

· stravenky plně hrazené firmou

· stabilní zaměstnání

· příspěvek na dojíždění do zaměstnání

Nástup: Ihned / Dohodou

Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce. Do předmětu uveďte název pozice „Specialista financí“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jiným uchazečům. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti KMJ TECH FM s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Společnost
KMJ TECH FM s.r.o.
Adresa
Beskydská 1488, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KMJ TECH FM s.r.o., Petra Vrbova
604 693 397