Pracovník komunikace se zákazníky s ČJ - Řecko (Athény)

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti outsourcingu zákaznické péče hledáme vhodné kandidáty na pozice asistent prodeje, zákaznický servis a technická podpora.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailu a chatu.
Řešení stížností a problémů od zákazníků.
Zjišťování problémů a návrhy jejich řešení.
Vysvětlování produktů a služeb společnosti.
V případě zájmu ze strany zákazníka - zajištění prodeje produktů či služeb

Požadavky

Vynikající znalost ČJ
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Komunikativnost a dobré organizační schopnosti
Ochota pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
Ochota pracovat v rotujících směnách, o víkendech a svátcích

Naše Nabídka

Konkurenční plat pro řecký trh
Mezinárodní moderní pracovní prostředí
Možnost kariérního růstu
Příplatky za přesčasy, víkendy a svátky (75%)
Příplatky za noční směny (25%)
Měsíční výkonnostní bonus

Relokační balíček zahrnující:

Letenky a doprava z/na letiště
2 týdny ubytování zdarma
Tým zaměstnanců, který pomáhá novým zaměstnancům integrovat se do řecké kultury
Speciální slevy a nabídky
Placené školení
Půlroční prémie (Vánoce, Velikonoce, léto)
Jídelna a neforemní dress code
Lékařská péče
Kurzy řeckého jazyka zdarma

Společnost
Dunross
Adresa
Athény, Řecko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.