Jsme stavební společností s působností v ČR i zahraničí. Smyslem naší práce je realizovat kvalitní projekty a odvádět tu nejlepší práci, a rádi mezi sebe přijmeme kolegy, kteří ve svém povolání směřují za stejným cílem. Náš tým tvoří téměř 500 kolegů a zároveň jsme součástí skupiny VINCI, světového lídra v oblasti stavebnictví a koncesí. Aktuálně hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Kalkulant/ka (Berlín)

Aktuálně se připravujeme na projekt výstavby mostů na dálnici A3 v Německu a hledáme nového kolegu, který doplní náš tým přímo v místě stavby.

Co Vás čeká?

Především zajímavá výzva a profesní zkušenost v mezinárodním týmu. Připravte se na dlouhodobý pobyt v Německu, konkrétně v Berlíně (cca 4 hodiny cesty z Prahy). Práce na projektu budou trvat cca 3 roky a domů se podíváte převážně jen na víkendy.

Na realizaci spolupracujeme s německým partnerem, a proto budete v práci mluvit víceméně pouze německy. Jinak se ale můžete těšit na fajn české kolegy…

Budete komunikovat především se stavbyvedoucím a projektantem. Výsledkem Vaší práce budou perfektní kalkulace plánovaných stavebních prací, budete plně zodpovědní za svěřené úkoly.

Očekáváme od Vás:

· Velmi dobrá němčina (slovem i písmem)

· Vzdělání stavebního zaměření nebo znalosti na odpovídající úrovni

· Rozumíte rozpočtování ve stavebnictví

· Znalost programu iTWO výhodou

· Svou práci dotahujete pečlivě až do konce

Nabízíme Vám:

· Zázemí stabilní společnosti (na trhu působíme již více než 60 let a dlouhodobě realizujeme významné projekty v ČR i zahraničí)

· Přátelský kolektiv (letos máme za sebou třeba grilování nebo firemní sportovní hry)

· 5 týdnů dovolené a stravenky

Termín nástupu podle vzájemné domluvy.

Pokud se o pracovní pozici i o nás chcete dozvědět víc, ozvěte se, rádi při osobním setkání představíme náš tým i projekty, na které jsme pyšní… Těšíme se na setkání s Vámi!

Společnost
SMP CZ, a.s.
Adresa
Berlín, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel