Jsme společnost CTS Trade IT a.s.

Dodáváme moderní SW řešení, které bankám pomáhá ve zprostředkování investic pro své zákazníky. V současnosti naše řešení užívají přední bankovní domy (Česká a Slovenská spořitelna – Erste Bank Group, Citibank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ČSOB a další) a denně přes něj protečou transakce za stovky miliónů korun.
Jsme moderní fintech firmou, která se nebojí nových technologií a zároveň je umíme skloubit i s těmi osvědčenými. Je nás 50 a máme skvělý tým.

Full Stack .NET Developer

Baví tě programovat v C#? Hledáš firmu, ve které budeš stabilní součástí skvělého kolektivu a kde uvidíš výsledky své práce velmi rychle? Znáš, nebo bys rád poznal zajímavou business problematiku investic? Korporát tě moc neláká? Tak čti dál! :)

Co Tě u nás čeká?

Spolupráce se zkušenými specialisty na vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví pro banky, které jsou lídry trhu (jako je Česká spořitelna či UniCredit). Možnost poznat jejich prostředí z pohodlí menší firmy. Full stack vývoj našeho produktu CTS podle potřeb zákazníků, včetně spolupráce na interním rozvoji.

Budeš především:

  • používat špičkové technologie společnosti Microsoft jako .NET Framework, MS SQL Server, SSRS nebo VS2017 a další jako např. Resharper
  • programovat v C# pro .NET Framework (Back-end, WinForms nebo ASP.NET) a T-SQL pro MS SQL Server

Koho hledáme?

Hledáme člověka se znalosti programování v .NET Framework (C#) a relačních databázích (SQL) ale taky fajn kolegu, se kterým se bude dobře spolupracovat, bude na něj spolehnutí a také s námi zajde občas na oběd.

Dočetl si to do konce? Skvěle! Určitě zašli své CV a my se ozveme zpátky. Výběrko se u nás skláda jenom z jednoho setkání, kde se potkáš také s team leader-em. Tešíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
CTS TRADE IT a.s.
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři, ostatní.


CTS TRADE IT a.s., Klaudia Racová
+420 770 131 989