Jsme společnost CTS Trade IT a.s.

Dodáváme moderní SW řešení, které bankám pomáhá ve zprostředkování investic pro své zákazníky. V současnosti naše řešení užívají přední bankovní domy (Česká a Slovenská spořitelna – Erste Bank Group, Citibank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ČSOB a další) a denně přes něj protečou transakce za stovky miliónů korun.
Jsme moderní fintech firmou, která se nebojí nových technologií a zároveň je umíme skloubit i s těmi osvědčenými. Je nás 50 a máme skvělý tým.

Full Stack .NET Developer

Baví tě programovat v C#? Hledáš firmu, ve které budeš stabilní součástí skvělého kolektivu a kde uvidíš výsledky své práce velmi rychle? Znáš, nebo bys rád poznal zajímavou business problematiku investic? Korporát tě moc neláká? Tak čti dál! :)

Co Tě u nás čeká?

Spolupráce se zkušenými specialisty na vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví pro banky, které jsou lídry trhu (jako je Česká spořitelna či UniCredit). Možnost poznat jejich prostředí z pohodlí menší firmy. Full stack vývoj našeho produktu CTS podle potřeb zákazníků, včetně spolupráce na interním rozvoji.

Percentuální rozdělení práce je přibližně:

  • 70% vývoj v .NET
  • 20% návrh UI
  • 10% implementace SQL změn

Kromě práce (a standardních benefitů) tě čekají moderní kanceláře na metru, fajn kolegové či dobrý kafe. Na začátek nebudeš sám, bude se ti věnovat tvůj senior, který ti se vším pomůže. :)

Koho hledáme?

Především hledáme fajn kolegu, se kterým se bude dobře spolupracovat, bude na něj spolehnutí, ale také s námi zajde občas na oběd. Jo a měl bys umět programovat. :)

Dočetl si to do konce? Skvěle! Určitě zašli své CV a my se ozveme zpátky. Výběrko se u nás skláda jenom z jednoho setkání, kde se potkáš také s team leader-em. Tešíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
CTS TRADE IT a.s.
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři, ostatní.


CTS TRADE IT a.s., Klaudia Racová
+420 770 131 989