ERNEKS INVEST s.r.o.
společnost zabývající se obchodem s ropnými produkty, palivovými kartami

Account Manager - Praha a středočeský region

Jsme společnost zabývající se distribucí palivových karet euroShell, mezi jejíž zákazníky patří stovky menších, středních i větších dopravních společností, obchodní a výrobní podniky s flotilou osobních automobilů i živnostníci či fyzické osoby.

V současnosti hledáme do našeho obchodního týmu nového kolegu pro region Praha/Stř.Čechy na pozici:

Account Manager

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování portfolia nových zákazníků
  • vedení obchodního případu od počátečního kontaktu zákazníka po uzavření smlouvy s následnou péči o zákazníka
  • odborná konzultace problematiky palivových karet
  • tvorba cenových nabídek na míru každému zákazníkovi
  • úzká spolupráce s marketingovým a finančním oddělením a zákaznickým servisem

Co požadujeme:

  • min. SŠ/ VŠ vzdělání
  • aktivní přístup, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • obchodní myšlení a orientaci na výsledek
  • reprezentativní vystupování
  • práce s PC (MS Office – word, excel, powerpoint, outlook)
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci s atraktivní komoditou
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního i profesního růstu
  • osobní automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook

Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.