Požadujeme

znalost webových programovacích jazyků (HTML, CSS, PHP)
zkušenost s CMS systémy (Wordpress)
znalost Google Analytics a Google Tag Manager
systematičnost, spolehlivost, flexibilitu, týmového ducha

Nabízíme

práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu
rychle rostoucí mzdu v závislosti na vstupních znalostech a pracovním výkonu

Náplň práce

vývoj a správa webů a webových aplikací

Společnost
BudKom s.r.o.
Adresa
Na Sadech 1850/30, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.