Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí multidisciplinárního týmu, který ví, jak na to.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
  • Profesní i lidskou podporu týmu
  • Interní a externí vzdělávání a supervize
  • Systém motivačního finančního oceňování
  • Systém benefitů formou Cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce

Očekáváme

  • Profesionálně pojímaný lidský vztah ke klientům
  • Aktivní přístup, schopnost sebereflexe, samostatnost, zodpovědnost
  • Vzdělání dle požadavků zákona o sociálních službách
  • Praktická znalost standardů kvality sociálních služeb
  • Zkušenost v case managementu či v práci s cílovou skupinou výhodou

Co budete dělat

  • Stanete se součástí týmu, který podporuje klienta v jeho úsilí dosáhnout maximální míry soběstačnosti
  • Budete doprovázet klienta v náročné životní situaci a působit jako case manager
  • Stanete se součástí týmu, který vede socioterapeutické skupiny
  • Budete poskytovat poradenství a konzultace klientům a jejich blízkým

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání CV a motivačního dopisu v rozsahu min. poloviny A4.

Společnost
Centrum Paraple, o.p.s.
Adresa
Ovčárská 471/1b, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace