Jsme česká firma sídlící ve Zlíně s více než 20letou tradicí. Dodáváme technologie zejména na silnice, dálnice a parkoviště, kde pomáhají ostatním lidem při jejich každodenních potřebách a povinnostech. Soustředíme se na hardwarový a softwarový vývoj zaměřený na vysokou kvalitu a opřený o silné know-how, které jsme poctivě nabrali za celou dobu našeho působení nejen na českém, ale i zahraničním trhu. Stavíme náš úspěch na chytrých výrobcích, schopnosti se přizpůsobit, profesionalitě našich zaměstnanců a férovém přístupu k našim zákazníkům.

Pracovník technické podpory (produktový specialista)

Náplň práce:

Technická podpora zákazníků v oblasti parkovacích systémů

Spolupráce napříč jednotlivými odděleními společnosti

Požadujeme:

Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
Praxi v oblasti podpory zákazníka
Pokročilé znalosti správy PC (Windows, Linux)
Angličtina na dobré úrovni
Logické myšlení
Schopnost samostatné práce
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Dobré komunikační schopnosti
Zodpovědný vztah k práci

Nabízíme:

Zázemí silné HW/SW firmy s vlastním vývojem
Práci s unikátními produkty a technologiemi
Výborné mzdové ohodnocení
Telefon a notebook jako firemní standard
Interní výuku cizích jazyků
25 dnů dovolené
Příspěvek na stravu
Smlouvu na dobu neurčitou
Příjemný a přátelský kolektiv

Jazykové kurzy

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel