Praha - Žižkov
Pod Krejcárkem 975
130 00
Email: jobs@daktela.com

PHP Programátor - Telekomunikace

Daktela spravuje jednu z největších VoIP infrastruktur v CEE regionu, kterou každý den používá několik stovek firemních zákazníků. Naším hlavním produktem je cloudová platforma kontaktního centra, které umožňuje firmám jednoduše zpracovávat požadavky zákazníků přes mnoho komunikačních kanálů - telefon, email, webový chat, SMS nebo Facebook Messenger.

Hledáme kolegu do vývojového týmu, který se bude podílet na dalším rozvoji telefonie v našem kontaktním centru. Používáme Asterisk API REST interface a řešíme základní věci jako vytočení hovorů, spojení hovorů, přesměrování hovorů, nahrávání hovorů - až po složitější věci jako jsou příchozí volací fronty, inteligentní prediktivní dialer nebo WebRTC

Náplň práce:

Programování v PHP - programování a rozvoj hlasové části kontaktního centra
Občasné skriptování a psaní toolů v Linuxu
Testování, bugfixing, dokumentace
Studium nových věcí a jejich implementace do praxe

Požadujeme:

Znalost PHP včetně OOP
Zkušenosti s Asterisk ústřednou jsou výhodou, ale není to nutné (naučíme)
Zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP (Linux, Apache, Mysql, PHP)
Člověka, co se nebojí učit nové věci a technologie a dokáže věci dotáhnout do konce

Nabízíme:

Relocation package pro cizince - nabízíme pomoc s přestěhováním do Prahy
Pracoviště v centru Prahy s dobrým MHD spojením
Nemáme open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro týmy o cca 5-8 lidech
Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci
Obědy platí celé firma a vaří nám skvělý šéfkuchař Radek Šubrt
Vlastní výběr laptopu a operačního systému
Dvakrát ročně rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy

Další fakta o naší společnosti:

Mezi naše zákazníky patří renomované společnosti jako například Mall.cz, T-Mobile, Notino či slovenská Benestra a stovky dalších, které se rozhodly manažovat zákaznickou podporu na naší multikanálové platformě.

Daktela je virtuálním mobilním operátorem a dokážeme v naší platformě kontaktního centra zpracovávat a nahrávat hovory z mobilních telefonů.

Rádi sportujete? Skvěle, máme posilovnu přímo v budově a plavání nabízíme zdarma v nedalekém plaveckém bazénu.

Každý si u nás může sám vybrat jaký notebook a OS chce používat.

Používáme Google Apps, Git, Slack, Productboard a bugy dáváme do vlastního ticketovacího systému v rámci naší platformy.

Společnost
Daktela s.r.o.
Adresa
Pod Krejcárkem 975, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Daktela, David Hajek
604 352 968