UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, která vznikla jako sesterská společnost skupiny spolupracujících firem, které podnikají v široké oblasti oborů.
Pro tyto své interní klienty jsme partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

Advokát (17022)

Do týmu advokátní kanceláře, která poskytuje právní služby na nejvyšší úrovni pro českou i mezinárodní klientelu, hledáme Advokáta, který bude mít na starosti klienta, ryze českou společnost, která je předním evropským výrobcem v oblasti strojírenství.

Náplň práce:

• Samostatná a rozmanitá právní agenda zejména v oblasti práva obchodního a občanského.

• Vytváření, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace.

• Spolupráce s obchodními odd., při přípravě smluvních závazků mezi firmou a zákazníky

popř. dodavateli, spolupráce s personálním odd., při řešení pracovně právních vztahů.

• Zajištění právní podpory pro činnosti související s právními záležitostmi v rámci firmy.

• Koordinace činností při vedení případných soudních sporů, podání k soudům.

• Právní analýzy.

• Pravidelný reporting vedení.

• Občasná docházka do výrobního závodu.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání právnického směru.

• Minimálně 3 roky praxe na pozici Advokáta nebo Firemního právníka.

• Zkušenost s transakcemi a samostatným zastupováním klientů.

• Zkušenost se složitými smluvními typy, revize smluv, vyjednávání, zkušenost z oblasti průmyslu a strojírenství výhodou.

• Zkušenost se zastupováním před soudy vítána.

• Angličtina na výborné úrovni, němčina výhodou.

• Pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou

spolupráci.

Nabízíme:

• Samostatná a zajímavá agenda.

• Spolupráce podpořená stabilní společností.

Další informace:

Datum nástupu: Ihned

Místo výkonu práce: Praha 5

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Bozděchova 1840/7, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Právní služby, Strojírenství, Výroba a průmysl, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel