Do brněnského call centra hledáme posilu na 4 nebo 6 hodinové směny. Čeká na Vás férově ohodnocená brigáda - garantováno 120 Kč/h FIX a vysoké výkonnostní bonusy. Pro mimobrněnské nabízíme příspěvek na dojíždění ve Výši 100 % jízdného. Pro všechny pak stravenky a exkluzivní neveřejný tarif.

Operátor callcentra - garantováno 120 Kč/h, stravenky

Nabízíme

  • Garantovaná nástupní mzda FIX 20.000 + bonusy
  • Zkrácený úvazek (30 nebo 20 hodin týdně)
  • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Stravenky
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu
  • Příspěvek na dopravu ve výši 100 % jízdného

Náplň práce

  • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
  • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme

  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
  • český jazyk
  • Praxe v call centru výhodou

Místo výkonu práce

  • Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424. Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.

Společnost
HANYA corporation s.r.o.
Adresa
Křenová 478/72, Brno – Trnitá
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 20 001 Kč / jednorázově
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 25.8.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.