Zajímavá práce v oblasti bezpečnosti renomovaného obchodního centra, s moderními bezpečnostními systémy.

Vhodné pro muže i rázné ženy.

Praxe není podmínkou - kvalitně zaškolíme.

Náplň práce:

- práce s kamerovým systémem
- ochrana majetku, spolupráce při zadržování osob páchajících trestnou činnost
- komunikace s klientem a zákazníky, pomoc v případě dotazu

Požadujeme:

- věk 18+
- výpis z rejstříku trestů (čistý, ne starší 3 měsíců)

Nabízíme:

- výkonnostní příplatky
- práci na DPP s možností přechodu na HPP
- možnost zprostředkování certifikátu DK Strážný 68-008-E

Společnost
SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 18.9.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.