Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Archivace dokumentů - Praha 7

Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádnice či brigádníky na elektronickou archivaci dokumentů na Praze 7. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce
- skenování dokumentů
- přepis a zadávání dat do PC
- jednoduchá administrativa

V případě zájmu, nás kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte uvést telefonický kontakt na Vás.

Nabízíme:

- mzda: 110 Kč/hod
- možnost dlouhodobé spolupráce
- dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- mladý kolektiv
- nástup možný ihned

Požadujeme:

- spolehlivost, samostatnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- zkušenosti v administrativě výhodou, ne podmínkou
- absolvovat min. 4-5 směn v týdnu,
- střídavé směny pondělí až pátek, ranní od 7:30-15:00 a odpolední 15:00-22:00

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Plat
Plat: 110 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 14.9.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.