Technik - Programátor

Zavedená firma s mezinárodní působností zabývající se realizací jednoúčelových testovacích a montážních zařízení v oblasti elektronické výroby hledá vhodného kandidáta na pozici Technik - Programátor.

Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe.

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • profesní růst, věrnostní bonusy
  • různorodou práci v jednosměnném provozu
  • výborné zázemí firmy

Náplň práce

  • programování testovacích sekvencí dle specifikovaných požadavků
  • oživování testovacích a montážních zařízení
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • základní znalost elektroniky a elektrických měření
  • samostatnost, spolehlivost

Společnost
FPC s.r.o.
Adresa
Skladová 558/22, Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.