Festo, s. r. o. je firma se stoprocentní zahraniční majetkovou účastí, zabývající se prodejem a technickým poradenstvím v oblasti prvků pro průmyslovou automatizaci.

Na evropském a českém trhu zaujímá společnost Festo vedoucí postavení v oblasti průmyslové automatizace a vzdělávání v automatizaci.

Pro další rozšíření a zkvalitnění našich služeb hledáme zaměstnance/-kyni na pozici

Obchodně - technický poradce,komunikace se zákazníky po tel.

Náplň práce:
• péče o stávající nebo nové zákazníky
• zjišťování aktuálních potřeb zákazníků
• tvorba nabídek dle potřeb a očekávání zákazníků
• obchodně-technické poradenství
• úzká spolupráce s oddělením technické podpory
Naše požadavky:
• požadujeme ukončené SŠ vzdělání strojní či elektro (maturita), VŠ výhodou
• velmi dobré komunikační schopnosti, jednání s lidmi, spíše extrovertní povaha
• obchodní praxe vítána
• znalost práce na PC - uživatelská úroveň
• znalost angličtiny vítána
Nabízíme:
• zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
• týmovou práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě
• pravidelné doplňování technického, jazykového a dalšího vzdělání
• odměňování v závislosti na dosažených výsledcích celé firmy
• pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Nástup dle vzájemné dohody.
Místo výkonu: Praha 4 – Modřany, bezbariérový přístup (činnost v kanceláři)

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů, nebyli jste vybráni do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Společnost
Festo, s.r.o.
Adresa
Modřanská 543/76, Praha – Hodkovičky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.