Našim cílem je užívat si v práci každý den.
Radost, kterou nám přináší pak sdílíme s našimi zákazníky.

Servisní technik "srdcař" pro Decathlon Brno Ivanovice

Hledáme nadšeného a zručného servisního technika jízdních kol.

Jsi znalý současných trendů v oblasti cyklistiky? Jsi součástí její některé komunity? Rád si vše na bajku / kole vyladíš sám a rád to také vyladíš i druhým? Ochotně každému poradíš? A jsi-li dokonce biker (cyklista) takzvaný "srdcař", kde cyklistika je životním stylem? Tak hledáme právě tebe! Nehledáme jen spolupracovníka, ale také parťáka do našeho týmu. Tak co rozjedeš to s námi?

Co bys měl zvládat?

Patřičná technická gramotnost jak teoretická, tak manuální. Schopnost komunikace se zákazníkem při hledání řešení při vší vstřícnosti k němu. Profesionální přístup a umění si práci rozvrhnout - umění být sám sobě manažerem. Snažit se pozorovat vyvíjející se trendy a držet krok s technickými novinkami – být v obraze. Být mistrem profesionální cyklo dílny a zároveň naší vizitkou pro spokojeného zákazníka.


Pokud zrovna nebudeš pracovat, můžeš:

Vyzkoušet jakékoliv naše sportovní vybavení - v práci i doma. (před obchodem k dispozici hřiště na volejbal, basket, fotbal). Sportovat společně s Vašimi kolegy na teambuildingových akcích, grilovačkách i jinde. Využít odpočinkovou mísnost (klid, pohovka, televize,...) Užívat si sportovišť ve městě díky měsíčnímu bonusu na sportování pro každého a samozřejmě si užívat placenou dovolenou.

Chceš patřit mezi tým nadšených lidí v největším sportovním obchodě v Brně?

Neváhej a pošli e-mail na adresu brno.ivanovice.kariera(a)decathlon.com s popisem sportů které máš rád a připoj pár vět o tom, proč právě tebe bychom měli vzít mezi sebe. Samozřejmě budeme chtít aby jsi nám svou zručnost předvedl osobně, takže se neboj o sobě něco napsat, protože na tom to nestojí :)

Budeme se na Tebe těšit.

Tým Decathlon Brno


Informace o pozici

Společnost
DECATHLON
Adresa
Hradecká 408/40, Brno – Ivanovice
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.