Společnost BIOPTRON AG sídlící ve Wollerau nedaleko Curychu, založená na jaře roku 1988, zasvětila svou činnost výzkumu, vývoji a výrobě léčebného přístroje světelné terapie BIOPTRON. Po celém světe byly prodány již 3 milióny přístrojů Bioptron. Švýcarské léčebné přístroje Bioptron jsou distribuovány zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Pomocná síla v Centru zdraví

Pomocná síla v Centru zdraví (Praha 4 Pankrác; Praha 5 Smíchov)

  • Budete pečovat o naše stávající a nové zákazníky. Těm novým budete poskytovat bezplatnou léčbu pohybového ústrojí pomocí lékařského přístroje Bioptron (odstraňuje bolesti kloubů a zad, urychluje hojení ran, zlepšuje imunitní systém). Stávající zákazníky telefonicky zveme k nám do Centra zdraví na konzultace, které poskytují zkušení kolegové, ale i lékař. Vaším úkolem bude také administrativa (vypisování dotazníků a objednávek).
  • My Vám nabízíme práci, která dává smysl. Budete pomáhat lidem lépe a zdravěji žít. Můžete mít flexibilní pracovní dobu nebo pracovat naplno tři dny v týdnu a za Váš výkon budete nadstandardně ohodnoceni. Nabízíme bezkonkurenční produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat.
  • Pokud je Vám více než 18 let, baví Vás povídat si s lidmi a pomáhat jim, mluvíte plynule česky nebo slovensky, rádi se s Vámi setkáme. Napište nám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Marcela Vimrová

Regional Recruiter

Centrum zdraví Praha


Informace o pozici

Společnost
Bioptron AG
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Ostrovského 253/3, Praha – Smíchov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Asistentka, Hosteska, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce, jiné
Datum práce
Datum práce: 25.9.2018 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.


Bioptron AG, Marcela Vimrová