NABRIGADU.CZ je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje pracovní poměry ve službách, obchodě a výrobě. Výhodou jsou expresní výplaty v plné výši každý týden.

Příprava kosmetických balíčků v eshopu

Hledáme pracovníky do týmu přípravy zásilek pro zákazníky známého eshopu s kosmetikou a parfémy v Brně

Spolupráce je možná dlouhodobější, pro studenty např. na celé prázdniny.

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím
  • třídění zboží
  • balení
  • přelepování etiket
  • tvoření balíčků
  • příprava zboží

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • výplata týdně na účet
  • základní mzda 100,- Kč/hod, s příplatky až 200 Kč/hod
  • možnost volby směn: ranní, odpolední
  • možnost dlouhodobé spolupráce

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a kontakt pro domluvení pohovoru v Náborovém centru Dornych 420/2a

Společnost
NABRIGADU.CZ s.r.o.
Adresa
Dornych 420/2a, Brno – Trnitá
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 100 – 200 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 23.10.2017 – 22.12.2017
Zadavatel: Personální agentura

NABRIGADU.CZ s.r.o., Asistentky Brno
Dornych 420/2A, 60200 Brno, Česká republika
+420 605885588, 541214666, 722277268