Co Vás čeká

Budete vyvíjet a po technické stránce také zčásti navrhovat moderní řešení v jazyce .NET / C# pro největší české banky. Z velké části jde o vývoj "na zelené louce", který Vám umožní více uplatnit a rozvinout Vaše zkušenosti. Tým má aktuálně 8 kolegů. Po získání zkušeností s doménou bychom Vás rádi více zapojili i do kontaktu s klientem, a do analýzy a funkčního návrhu.

Rádi uvítáme i zkušenější kolegy - v takovém případě bychom Vás ihned intenzivněji zapojili do analýzy a návrhu.

Jaké znalosti a dovednosti práce vyžaduje

  • dobrou znalost vývoje webových aplikací na platformě .NET (zejm. ASP.NET MVC), jazyka C#,
  • alespoň základní zkušenost s Angular, React nebo jiným JavaScript framework,
  • zkušenost s Entity Framework, libovolným IoC containerem,
  • schopnost číst UML,
  • ochotu učit se novým technologiím i business problematice.

Výhodou (nikoliv nutností) je

  • zkušenost s napojením na databáze Oracle,
  • zkušenost analýzou,
  • znalost problematiky bankovnictví.

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní prostředí, práci na zajímavých projektech a moderních technologiích,
  • rozvoj Vašich profesionálních kompetencí, časem přesah do analýzy,
  • projekty jsou dobře plánovány a mají silné analytické zajištění (žádné sezení v práci o víkendech!),
  • velmi dobré finanční ohodnocení,
  • po vzájemném seznámení možnost občasné práce z domova.

Další informace:

Mzdové rozpětí pro HPP je 65-85 tis. CZK (dle zkušeností). Pro spolupráci na bázi obchodního zákoníku nabízíme rozpětí 80 - 120 tis. CZK.

Společnost
Performica s.r.o.
Adresa
Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel