Dobrá rodina je obecně prospěšná společnost, která lidsky a s vysokým standardem provází, podporuje a vzdělává okolo 800 pěstounských rodin napříč celou Českou republikou.
Více informací na www.dobrarodina.cz

Koordinátor - Doprovázející pracovník pro Plzeňský kraj

Dobrá rodina, o.p.s. hledá doprovázejícího sociálního pracovníka pro rodiny s dětmi v pěstounské péči.

Region: Plzeňský kraj

místo výkonu práce: Plzeň

Požadujeme

  • splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č.359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí a dle §109 a §110/Zákona o sociálních službách
  • praxi v oblasti náhradní rodinné péče
  • bezúhonnost
  • samostatné rozhodování, tvůrčí potenciál
  • ochotu cestovat, ŘP a osobní automobil (centrála společnosti je v Praze, koordinátor regionu - Sokolov)

Náplň práce

  • uzavírání dohod o výkonu pěstounské péče
  • budování profesionálního vztahu s pěstounskou rodinou
  • zvyšování výchovné kompetence pěstouna
  • průběžné informování pracovníků OSPOD o průběhu výkonu
  • spolupráce s OSPOD
  • spolupráce při realizaci vzdělávacích aktivit a zajištění individuálního vzdělávání v rodinách

Co vám můžeme nabídnout

  • volnou pracovní dobu (s možností volby začátku a konce v rozmezí 7 - 19 hod
  • vzdělávání pro zaměstnance
  • profesní posun
  • odpovídající platové ohodnocení
  • DPP/ poloviční úvazek / plný úvazek

K VAŠEMU ZASLANÉMU ŽIVOTOPISU, PROSÍM, PŘILOŽTE I KOPII DOKLADU O VAŠEM NEJVYŠŠÍM DOSAŽENÉM VZDĚLÁNÍ.

Společnost
Dobrá rodina o.p.s.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Dobrá rodina o.p.s., Marcela Binková