UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, která vznikla jako sesterská společnost skupiny spolupracujících firem, které podnikají v široké oblasti oborů.
Pro tyto své interní klienty jsme partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

Právník (KL17007)

Naším klientem je finanční instituce – spořitelní a úvěrové družstvo, které hledá do svého týmu schopného a samostatného Právníka.

Právník

Pracovní náplň:

* Příprava typové smluvní dokumentace pro klienty ze segmentu SME/korporát

* Příprava smluvní dokumentace úvěrových obchodů

* Monitoring všech právních předpisů s dopadem na spořitelní družstva/banky, identifikaci konkrétního

dopadu a implementaci změny

* Posouzení, připomínkování a tvorba smluv s externími dodavateli

* Tvorba vnitřních směrnic a standardizovaných produktových dokumentů

Požadavky a podmínky:

* Praxe ve finanční instituci (spořitelní družstvo, banka) nebo v advokátní kanceláři zabývající se

bankovním právem

* Praktické zkušenosti s přípravou úvěrové dokumentace, zajišťovacích instrumentů a procesů s tímto

spojených

* Znalost obchodního, insolvenčního a exekučního práva, práva cenných papírů a předpisů upravujících

soudní řízení

* Práce s PC na uživatelské úrovni

* Pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou spolupráci

* Časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

* Motivující finanční ohodnocení

* Práci v mladém dynamickém kolektivu

* Spolupráce podpořená zázemím renomované a stabilní společnosti

Další informace:

Místo pracoviště: Praha 2

Termín nástupu: dle dohody

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Škrétova 490/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel