HLEDÁME PROGRAMÁTORY – PRÁCE PRO SVĚTOVOU ZNAČKU !!!

  • RÁDI PRACUJETE NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH?
  • JE PRO VÁS VÝZVOU PRACOVAT PRO PRESTIŽNÍ SVĚTOVOU ZNAČKU?
  • PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS ..........

Pro společnost sídlící ve Zlínském kraji, hledáme nové kolegy do stávajícího týmu na pozici Programátor.

  • NÁPLŇ PRÁCE:

Vývoj aplikací
Řízení a kontrola vývoje aplikací na vysoce ambiciózním mezinárodním projektu
Sledování a uplatňování nových trendů v IT technologiích

  • POŽADUJEME:

Minimálně středoškolské vzdělání
Praxe na obdobné pozici nebo zkušenosti získané v rámci studia nebo programátor samouk !!!
Dobrá znalost programování v libovolném jazyce
Ochota učit se novým technologiím a procesům

  • NABÍZÍME:

Mobil, laptop, notebook, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, systém zaměstnaneckých benefitů, jazykové vzdělávání, trvalý přístup k dobré kávě, sleva na firemní výrobky

Místo výkonu práce: ZLÍN
Nástup: IHNED / DOHODOU
Nabízená nástupní mzda: od 50.000 Kč, DLE ZNALOSTÍ A ZKUŠENOSTÍ

Zasláním Vašeho životopisu v ČJ do společnosti E2E Partner, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti E2E Partner za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
E2E Partner s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Project Manager, Programátor, Technik HW, Databázový specialista, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.