Jsme agilní tým. Při vývoji webových aplikací se zaměřujeme na to, co je opravdu užitečné. Produktivitu vnímáme jako schopnost pracovat chytře.

Práce na webových projektech nás baví už od roku 1997. Mezi naše klienty patří velké firmy, školy, úřady, ale i jednotlivci.

Těšíme se do práce. V našich kancelářích najdete vždy otevřené a přátelské prostředí. Bavíme se naší prací a chceme, aby se k nám každý rád vracel.

Právě teď hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

Programátor/ka PHP

Zajímá Vás sice náročná, ale velmi pestrá práce při vývoji českých i zahraničních e-commerce aplikací pro přední hráče ve svých oborech? Přijďte pracovat k nám.

Popis pracovní pozice

  • vývoj a údržba webových aplikací
  • správa předních českých a zahraničních e-shopů
  • podílení se na dlouhodobých i krátkodobých projektech od nabídky až po jejich samotnou realizaci
  • komunikace s ostatními členy pracovního týmu
  • práce s moderními on-line nástroji jako např. Yottly, Samba, Criteo, Bidding Tools, Collabim

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • výbornou znalost PHP 5 (OOP), PHP 7 (OOP)
  • velmi dobrou znalost SQL, Javascriptu, jQuery
  • běžnou znalost XHTML, CSS, CSS3
  • znalost komunikací REST API
  • zkušenost s vývojem e-commerce aplikací
  • zkušenost s frameworky (např. Nette, Symfony) vítána
  • znalost verzovacího systému GIT výhodou
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • náročnou, ale zajímavou a smysluplnou práci na rozsáhlých projektech
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, případně práci na živnostenský list
  • klid na práci v moderních klimatizovaných kancelářích v centru Olomouce
  • konkurenceschopné platové ohodnocení
  • flexibilní nastavení pracovní doby
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příjemný kolektiv
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti a neformální pracovní prostředí
  • možnost nákupu firemních výrobků za výhodné ceny

Pokud chcete uplatnit své zkušenosti, nápady a znalosti a naše nabídka vás zaujala, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.

Společnost
PRO CLIENT, s.r.o.
Adresa
Aksamitova 1071/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.