Integrated Micro-Electronics je vedoucím globálním poskytovatelem výrobních služeb v oblasti elektroniky pro automobilový průmysl. Naše produkty používají nejprestižnější výrobci automobilů na celém světě.
Integrated Micro-Electronics má 17 000 zaměstnanců v 9 zemích světa v 17 výrobních lokalitách a 4 vývojových střediscích.
Zaměstnáváme lidi, kteří se rádi učí, zlepšují a vyhledávají výzvy.

Pro náš závod v České republice hledáme:

INŽENÝR KVALITY/Quality Engineer (Customer Representative)

Náplň práce:

  • Zodpovídá za plnění specifických požadavků svěřených zákazníků
  • Komunikuje se zákazníkem, měří spokojenost zákazníka a udržuje dobré obchodní vztahy
  • Koordinuje a řídí vypořádání reklamací (preventivní a nápravná opatření)
  • Analyzuje indikátory kvality a provádí pravidelný reporting
  • Tvoří a ověřuje kontrolní instrukce, kontrolní plány

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • relevantní praxe (v oblasti automobilové výroby výhodou)
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA), statistických metod a norem
  • orientace na zákazníka, dobré vyjednávací a komunikativní dovednosti
  • AJ slovem i písmem, další cizí jazyk (FJ, NJ) velkou výhodou
  • pokročilá znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí a podporu stabilní globální společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí
  • dynamické a moderní prostředí s příležitostmi pro rozvoj
  • motivující mzdové ohodnocení a benefity

Využijte příležitost pracovat pro moderní mezinárodní společnost. Více informací o naší společnosti a všech pozicích najdete na našich stránkách www.global-imi.cz.

Společnost
Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Adresa
Plzeňská 1067, Třemošná
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Auditor, Elektroinženýr, Specialista ISO, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Miroslava Michálková
Plzeňská 1067, 33011 Třemošná, Česká republika
377 882 615