SAM 73 - jsme stabilní česká společnost s 12letou tradicí s působností v ČR. Jsme významným výrobcem oblečení a doplňků. Pro rozšíření našeho pracovního týmu hledáme kandidáta na pozici:

Skladník/Skladnice v SAM 73

Náplň práce:

  • Expedice a zpětné naskladňování produktů společnosti. Vedení evidence skladových zásob a související administrativní agendy, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:

  • • řidičské oprávnění B, C výhodou
    • čistý trestný rejstřík
    • pracovat systematicky a dotahovat věci do konce
    • velkou pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
    • týmového ducha, protože budete pracovat v malém týmu
    • pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem
    • nadšení a zájem

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP
  • Zázemí perspektivní firmy
  • Práci v mladém kolektivu
  • Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv pracovníků
  • Odpovídající finanční ohodnocení + další benefity

Místo pracoviště: Kladno

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel