Rödl & Partner je mezinárodní poradenská kancelář poskytující právní, daňové, auditorské a podnikové poradenství.

TRANSFER PRICING CONSULTANT - ž/m

Váš profil

  • VŠ ekonomického směru
  • Dobrá znalost problematiky transferových cen
  • Praktické zkušenosti v oblasti transfer pricing min. 1 - 2 roky
  • Přehled o problematice daně z příjmů právnických osob a účetnictví
  • Orientace v oblasti ekonomiky, oceňování podniku, finančních analýz
  • Dobrá znalost německého / anglického jazyka slovem i písmem (německý jazyk výhodou)
  • Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • Proklientský přístup
  • Znalosti v oblasti PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) a databáze Amadeus
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat

Náplň práce

  • Příprava / kontrola transfer pricingových dokumentací
  • Příprava / kontrola srovnávacích analýz, smluvní dokumentace
  • Spolupráce při nastavení či revizi metodiky tvorby převodních cen
  • Revize klientských TP dokumentací, srovnávacích analýz, smluvní dokumentace
  • Příprava odborných stanovisek v oblasti převodních cen
  • Zastupování klienta před správcem daně při daňové kontrole
  • Analýza alokace zisku stálých provozoven
  • Příprava žádostí o závazné posouzení
  • Asistence při MAP projektech
  • Příprava odborných článků, přednášková činnost
  • Práce na společných projektech s daňovými poradci, auditory, právníky
  • Práce na přeshraničních projektech v rámci sítě Rödl & Partner

Vaše perspektiva

  • Stabilní zázemí mezinárodní poradenské společnosti
  • Zajímavá a perspektivní práce v mladém dynamickém kolektivu
  • Možnost kontinuálního odborného a jazykového vzdělávání, profesní růst
  • Odpovídající ohodnocení
  • Komunikace se zahraniční klientelou
  • MultiSport Benefit karta

Společnost
Rödl & Partner
Adresa
Platnéřská 191/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Konzultant, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel