Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 330 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.

V současné době hledáme kandidáty na pozici zámečník kolejových vozidel, svářeč.

Náplň práce:

  • Zámečnické (svářečské) práce při opravě jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel

Požadujeme:

  • Vzdělání – vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném – výuční list
  • Manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe – sváření (CO2, elektroda)
  • Vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)
  • Pečlivost, přesnost a zodpovědnost
  • Práce i ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Práci ve stabilním prostředí
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém - kafetérie
  • zvýhodněný telefonní tarif

Termín nástupu:

  • Ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky

  • Mzda má fixní a variabilní složku (závislá na výkonu)

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti RYKO a.s., IČO: 25418572, Dělnická 1408/29, Děčín VI-Letná jakožto správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Zpracování poskytnutých osobních údajů bude probíhat pouze v nezbytně nutné míře pro účely výběrového řízení, zcela v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 – „GDPR“. (viz Zásady zpracování osobních údajů http://www.ryko.cz). Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení.Chcete-li zvýšit své budoucí šance na uplatnění, uveďte v rámci Vaší reakce na inzerát, že souhlasíte, aby po dobu 3 let společnost RYKO a.s. nad rámec tohoto výběrového řízení dále zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely nabídky pracovních příležitostí. Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat.

Společnost
RYKO a.s.
Adresa
Dělnická 1408/29, Děčín – Děčín VI-Letná
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní zámečník, Svářeč
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

RYKO a.s., Veronika Kalvachová
0412506131