MK Floria,spol. s r.o. je obchodní společnost, se zaměřením na velkoobchodní činnost v oblasti nákupu, prodeje a distribuce příslušenství pro TV, Audio-Video, mobilní telefony, 3D tisk, RF dálkové ovladače a přijímače, apod.

Obchodní manager

Náplň práce :

Identifikace individuálních potřeb zákazníka v oblasti nabízeného sortimentu

Samostatné vytváření řešení, (řízení) nabídek pro své zákazníky

Aktivní prodej produktů firemním zákazníkům

Odpovědnost za realizaci stanovených cílů

Působnost činnosti: Čechy

Cca 1x týdně návštěva firemní pobočky v Praze

Požadujeme :

Min. SŠ vzdělání

Organizační schopnosti a plánování

Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování (zákaznicky orientovaný přístup)

Schopnost učit se nové věci

Výborné komunikační schopnosti, flexibilitu

Silná orientace na cíl, samostatnost, schopnost pracovat v teamu

Loajalita, pracovitost, důvěryhodnost

Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita

Nabízíme :

Důkladné počáteční zaškolení

Přátelské prostředí, práci v mladém kolektivu a v příjemném prostředí

Samostatnou, zajímavou a náročnou práci s možností seberealizace v daném regionu

Dobré ohodnocení odpovídající pracovním výkonům

Zázemí silné a stabilní firmy, plnou podporu v rámci plnění osobních / firemních cílů

Benefity: auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 5 týdnů dovolené, aj.

Informace o pozici:

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel

Možný nástup: Ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce. Těšíme se na Vás!

Společnost
MK FLORIA, spol. s r. o.
Adresa
Bečovská 1326/9, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pozice je vhodná i pro absolventy.