Přinášíme jednotný pohled na online plánování. Využití programmatického plánování je dnes přístupné pro každého a naším cílem je poskytnout našemu klientovi kompletní péči a pomoc při plánování a vlastní realizaci online marketingových aktivit. Dovolte, abychom se stali i Vaším průvodcem ve světě digitálního prostředí.

Jsme společnost zajišťující online marketing a pokročilé programmatické plánování displayových kampaní. Vyčníváme profesionálním teamem odborníků mající své know-how a máme skvěle připravené produkty k prodeji, které snoubí balíčky výkonnostního marketingu a komplexní marketingové balíčky na portálech Impression Media.

ONLINE SPECIALISTA / Sales Manager

Hledáme obchodníky na prodej nejrychleji rostoucího mediatypu

Náplň práce:
akvizice klientely
jednání s klienty
plánovaní kampaní
příprava mediaplánů
finalizování obchodních případů

Požadavky:
komunikativní dovednosti
znalost online prostředí
radost z jednání s lidmi
spolupráce na IČ – obchodní zastoupení

Nabízíme:
nadstandardní platové ohodnocení pro ty, co chtějí pracovat a ne se vymlouvat :-)
školení a další vzdělávání
zázemí 12leté společnosti

Hledáme nové kolegy pro lokality Praha a střední Čechy,Liberecký kraj a Jihomoravský kraj.

Pokud Vás baví aktivně jednat s klienty a pohybovat se ve světě moderního marketingu, tak hledáme právě Vás! Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a přinášíme klientům novinky a trendy. Pokud Vás však láká svět tradičně plánovaných kampaní na online, tak jste zde díky portfoliu Impression Media taktéž správně.

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Brno
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel