ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s. je úspěšnou energetickou společností, provozovatelem české soustavy pro přenos elektřiny, který intenzivně spolupracuje se svými zahraničními protějšky v celé Evropě na tvorbě liberalizovaného trhu s elektřinou.

SPECIALISTA/KA EMS - SQL Data analytik a vývojář – ČEPS, a.s.

Název pozice:

SPECIALISTA/KA EMS - SQL Data analytik a vývojář

Popis:

Pracovní náplň:

  • Zajištění správy a rozvoje databáze energetických objektů modelu přenosové soustavy
  • Zajištění správy a vývoje aplikací pro přípravu dat pro Dispečerský řídicí systém
  • Analýza a řešení incidentů a problémů
  • Zpracování a údržba dokumentace
  • Spolupráce s interními i externími partnery

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru kybernetika, informační technologie nebo elektrotechnika (znalost elektroenergetiky výhodou)
  • Dobrá znalost SQL a T-SQL
  • Znalost programovacího jazyka (například Python nebo VB.NET, C#,…)
  • Znalost AJ alespoň na úrovni práce s technickou dokumentací 
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu
  • Logické a analytické myšlení, flexibilita, aktivní přístup, ochota učit se nové věci, samostatnost a hlavně spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, následně na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě, že splňujete požadavky a máte zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete nám Váš životopis v ČJ. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat do 30 pracovních dnů.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Elektrárenská 774/2, Praha – Michle
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Zdravotní volno/sickday
Požadované vzdělání:Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky:Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Elektrárenská 774/2, Praha – Michle

Zaměstnavatel:

ČEPS, a.s.

Kontaktní osoba:

Milada Šnytová

Adresa:

Elektrárenská 774/2, 10100 Praha – Michle, Česká republika

ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s.