ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s. je úspěšnou energetickou společností, provozovatelem české soustavy pro přenos elektřiny, který intenzivně spolupracuje se svými zahraničními protějšky v celé Evropě na tvorbě liberalizovaného trhu s elektřinou.

IT Specialista/ka - Podpora aplikací – ČEPS, a.s.

Název pozice:

IT Specialista/ka - Podpora aplikací

Popis:

Pracovní náplň:

  • Podpora svěřených aplikací
  • Spolupráce s klíčovými uživateli a externími dodavateli
  • Aktivní spolupráce na projektech
  • Podpora uživatelů, řešení incidentů a problémů
  • Zpracování a údržba dokumentace

Požadujeme:

  • Vzdělání min. SŠ se zaměřením na ICT
  • Základní znalosti obecných IT oblastí
  • Znalost OS Windows
  • Zkušenost s prací v SAP výhodou
  • Znalost programovacího jazyka ABAP výhodou
  • Základy projektového řízení
  • Ochota učit se a rozvíjet v nových oblastech
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Vyrovnanou, nekonfliktní osobnost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Nástup ihned, dohodou
  • Pracovní smlouva na dobu určitou, pozice je zástupem za MD/RD
  • Rozvoj a další vzdělávání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě, že splňujete požadavky a máte zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete nám Váš životopis v ČJ. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat do 30 pracovních dnů.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Elektrárenská 774/2, Praha – Michle
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:Čeština (Výborná)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Elektrárenská 774/2, Praha – Michle

Zaměstnavatel:

ČEPS, a.s.

Kontaktní osoba:

Veronika Válková

Adresa:

Elektrárenská 774/2, 10100 Praha – Michle, Česká republika

ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s.