Vytváříme výhodné prostředí, pro schopné a úspěšné obchodníky.
Vytváříme kvalitu a získáváme největší podíl na trhu v ústeckém kraji v oblasti realit.

Jsme realitní kancelář, která má stabilní zázemí v celé síti RE/MAX. O zkušenosti se s Vámi rádi podělíme a ve spojení se školením v naší Akademii se z Vás stane certifikovaný makléř. Časem můžete být skutečnou autoritou v oboru.

Realitní makléř - změňme společně způsob prodeje nemovitostí

Kdo jsme?

Úspěšná teplická realitní kancelář RE/MAX Synergy se skvělým týmem a přátelským prostředím, s působností v celém ústeckém kraji, s podporou největší sítě realitních kanceláří na světě.

Naše kancelář je oceněna nejen tuzemskými cenami ale i prestižním oceněním " Hall of Fame" udělované v Las Vegas v USA.

Jací jsou naši úspěšní makléři?

· Silně motivovaní:

O Motivační programy pro makléře – ti nejlepší s námi cestují po světě

o Maximální odměna za odvedenou práci (až v řádech stovek tisíc korun měsíčně pro ty nejlepší)

o 80% odměňovací systém pro makléře

· Samostatní

o Pracují na sebe, ale nikoliv sami

· Učený z nebe nespadl

o Prošli RE/MAX akademií a neustále na sobě pracují

o Pravidelné vzdělávání v oboru

· Mají výdrž

o Vědí, že úspěch je cesta

Co požadujeme?

Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě dokončil školu, jste maminka po mateřské, máte pár let do důchodu, nebo jste ředitel základní školy. Práce realitního makléře je vhodná pro každého, komu to myslí a nebojí se práce. Stačí, když budete mít pár základních předpokladů a vše ostatní Vás doučíme.

- Mít ochotu naučit se novým věcem.

- Rádi jednat s lidmi.

- Přemýšlet v souvislostech.

- Být komunikativní a loajální.

Co budete dělat?

V první řadě budete žít život profesionálního realitního makléře

- Komunikovat s klienty ve věci prodeje, koupě a pronájmu

- Zpracovávat poptávky a nabídky klientů

- Zajišťovat a vést osobní prohlídky

- Aktivně se pohybovat v terénu, setkávat se s klienty a vyhledávat nové
obchodní příležitosti

Co získáte?

Plat makléře je určitě jednou z hlavních výhod tohoto zaměstnání, protože dobrý realitní makléř vydělává násobky běžného platu. My ale věříme, že hlavní výhodou je různorodá a zajímavá práce, která Vás bude bavit. A to, že na jednání přijedete pěkným autem, už je jenom příjemný bonus.

- Velmi nadstandardní platové podmínky.

- Prestižní zaměstnání.

- Svobodu a nezávislost.

- Zajímavou a různorodou práci.

- Naprosto skvělý tým, který rád cestuje po světě

- Další zajímavé benefity

Pokud jste dočetli až sem, tak jste náš člověk ....

Teď nás stačí jen kontaktovat a budeme se těšit na setkání s vámi

O jedno vás prosím ...NEPIŠTE NÁM PROSÍM, POKUD TO NEMYSLÍTE VÁŽNĚ ....

Společnost
RE/MAX Synergy
Adresa
Krupská 30/26, Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Realitní makléř, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.