Hledáme nové kolegy !

Možná vás situace přiměla přemýšlet nad tím, co od života opravdu chcete. Realitní trh čekají pravděpodobně velké změny. Přidejte se k nám a využijte obrovský potenciál, který tato práce nabízí.

Nezáleží nám na věku, pohlaví ani počtu titulů. Hledáme lidi s energií, kteří chtějí růst.

Pokud chcete na sobě pracovat a chcete za svoji práci spravedlivou odměnu, pak jste u nás správně. Chcete vybudovat vlastní byznys a nemáte zkušenosti z oboru? Nevadí! Naopak je to výhoda! Díky RE/MAXu se vše naučíte.

Co našim makléřům nabízíme?

Nabízíme vám prestižní zaměstnání u společnosti, která je více než 45 let leaderem na trhu s nemovitostmi. Příjmy bez limitů – odměnou za vaši práci budou nadstandardní výdělky a absolutní svoboda. Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat. Díky propracovanému systému provizí získáte příležitost k výdělkům, které dalece převyšují celorepublikový průměr. Budete svým vlastním pánem. Nejste náš zaměstnanec, ale obchodní partner. A to zaručuje časovou flexibilitu. Zajistíme vám zaškolení v našem školícím centru.

Co požadujeme?

Měl byste mít obchodního ducha a nadšení pro práci. Dobré komunikační schopnosti, reprezentativní a příjemné vystupování, ochotu vzdělávat se a dál se rozvíjet.

Vykročte za svými sny a síla značky bude vaším štítem !


Informace o pozici

Společnost
BARPET, spol. s r.o.
Adresa
Husova 557, Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.