„Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi“

Poradce se zavedenou klientelou

Nabízíme:

Provizní systém bez stropu, který by omezoval Vaši práci

Propracovaný systém odborného zaškolení

Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity

Vedení a podporu zkušeného manažera (nejen po dobu adaptace)

Bonusový program, motivační benefity

Otevřenou cestu ke kariéře

Náplň práce:

Péče o stávající klienty

Vyřizování domluvených schůzek naším call centrem

Budování a rozšiřování vlastní klientské sítě, vyhledávání nových klientů

Řešení servisních požadavků klientů

Očekáváme:

Komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Řidičský průkaz sk. B

Středoškolské vzdělání s maturitou

Příjemné vystupování

Čistý trestní rejstřík

Společnost
NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Adresa
okres Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Pojišťovací poradce, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost, Hana Průšová