Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1992 jako první zahraniční pojišťovna po revoluci. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR je součástí silné NN Group, která spoření na penzi, pojištění a investiční produkty nabízí v 18 zemích světa. Jsme společnost s bohatou historií a jasnou vizí do budoucna, jejímž středobodem nejsou pojistné smlouvy, ale lidé.

Specialista péče o klienty - České Budějovice

Co budete dělat:

  • rozšiřovat obchodní možnosti společnosti

  • vyřizovat schůzky domluvené naším call centrem

  • řešit servisní požadavky klientů

Pro koho budete pracovat:

  • Jsme ti, kteří přinášejí na trh revoluční produkty.
  • Jsme ti, kteří vyhrávají ocenění.
  • Jsme ti, kteří tady byli první.

Očekáváme:

  • komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

  • řidičský průkaz skupiny B

  • příjemné vystupování

  • čistý trestní rejstřík

  • středoškolské vzdělání s maturitou

Co můžete očekávat Vy:

  • fixní odměnu + provizní systém bez stropu

  • propracovaný systém odborného zaškolení

  • volnou ruku, home office, řízení svého pracovního času i aktivit

  • vedení a podporu zkušeného manažera

  • bonusový program, motivační benefity

  • otevřenou cestu ke kariéře

Společnost
NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost, Jitka Šulcová