Manažer PR a zástupce tiskového mluvčího

EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval více než 50 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Pokud Vás baví komunikace a rádi píšete, máme pro Vás zajímavou nabídku manažera PR pro EKOSPOL a navíc i Zoologickou zahradu v Táboře.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za komunikaci společnosti EKOSPOL a.s. a Zoologické zahrady Tábor, a.s.
  • Aktivní vyhledávání námětů a psaní tiskových zpráv
  • Tvorba materiálů pro média, odpovědí na dotazy novinářů apod.
  • Vymýšlení a psaní veškerých textů – PR článků, reklamních textů, propagačních letáků, reklamních brožur, textů pro webové stránky apod.
  • Monitoring realitního trhu a mediálních výstupů konkurence

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Aktivní zájem o oblast rezidenčního developmentu
  • Základní orientaci v mikro a makroekonomii, vztazích mezi jednotlivými ekonomickými ukazateli a jejich dopadech na realitní trhy
  • Základní orientaci v zoologii a chovatelství
  • Zájem o oblasti PR, marketingu a nových trendů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost psát jednoduše a poutavě o složitých věcech
  • Kreativitu, originalitu, schopnost přicházet s neotřelými nápady a tématy
  • Spolehlivost a schopnost plnit termíny, pracovat pod tlakem uzávěrek
  • Velmi dobré organizační schopnosti, schopnost zvládat mnoho úkolů najednou
  • Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Novinářská praxe
  • Přímé zkušenosti z oboru developmentu
  • Zkušenost z komunikační agentury nebo práce v PR

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • Rychlý kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradentství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 600.000 – 900.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou.

Společnost
EKOSPOL a.s.
Adresa
Dukelských hrdinů 747/19, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Stavebnictví a reality, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Novinář, publicista, redaktor, Tiskový mluvčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.