Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, pracovní právo, právo nemovitostí, právo životního prostředí a energetické právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze kolegu na pozici:

Koncipient/ka

Nabízíme: zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.

Očekáváme: vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického jazyka předpokládáme, znalost německého jazyka oceníme.

Svůj strukturovaný životopis zasílejte v českém a anglickém nebo německém jazyce k rukám slečny Karolíny Sojkové. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.


Informace o pozici

Společnost
Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 394/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Karolína Sojková
Pobřežní 394/12, 18600 Praha – Karlín, Česká republika
255 706 500