Společnost ENGIE Services a.s. je součástí francouzského koncernu Engie, který je celosvětovou jedničkou v oblasti technické infrastruktury. Se svými 219 000 zaměstnanci působícími v 70 zemích vytváří obrat 90,7 miliard euro. Je kótovaný na burzách v Paříži, Bruselu a Luxemburgu.
V České republice společnost zaměstnává kolem 400 lidí v několika divizích a dosahuje obratu 1,2 mld. korun.
Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Elektromontér silnoproud

Požadujeme

  • Vyučení v oboru elektro – silnoproud.
  • Praxe v oboru 3 roky nutná.
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6, §8 (nad 1000V - výhodou).
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič.

Náplň práce

  • Montáž a údržba technologických zařízení elektro silnoproud NN a VN.
  • Montáž, údržba a provoz zařízení NN a VN rozvoden.
  • Obsluha energetických zařízení.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.
  • Velmi zajímavý systém odměňování a další zaměstnanecké výhody.

Společnost
ENGIE Services a.s.
Adresa
Lhotecká 793/3, Praha – Kamýk
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel