Připojte se k prosperující IT společnosti působící na trhu již 27let.
Společnost DROPTOP COMPUTING s.r.o. hledá v současné době spolupracovníky na pozici:

Servisní technik

Náplň práce

Technická podpora a správa IT systémů a zařízení

Instalace zařízení, nových systémů, servis, pravidelná údržba hw a sw

Testování nových produktů

Příležitostné pracovní výjezdy

Doporučení-návrh vhodných produktů/řešení zákazníkům

Teamová spolupráce

Požadované znalosti a schopnosti:

VŠ/SŠ vzdělání

Praxe a zkušenosti v IT

Pokročilá znalost HW, operačních systémů

Znalost síťových protokolů

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (telefonické dorozumění)

Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

§ 50 vyhláška

Ostatní předpoklady:

Samostatnost a zodpovědnost

Proklientský přístup a komunikativnost, příjemné vystupování

Flexibilita, spolehlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

Zajímavou různorodou práci na HPP (fix + bonusy)

Zajímavé ohodnocení závislé na pracovních výkonech

Kontakt s významnými společnostmi v oboru – Honeywell, Datalogic, Zebra, Microsoft, Cisco, Fortinet ...

Možnost osobního a profesního růstu (školení v ČR i v zahraničí)

Práce v perspektivním oboru s moderními technologiemi

Individuální přístup, příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Společnost
DROPTOP COMPUTING, s.r.o.
Adresa
Na břevnovské pláni 140/20, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel