Společnost Ferratt International Czech s.r.o. je výrobcem POS a POP materiálů. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení pro prezentaci v místě prodeje. Díky špičkové technologické vybavenosti můžeme v porovnání s konkurencí nabídnout „in-house“ kompletní digitální i ofsetovou produkci bez nezbytnosti kooperace. Pod jednou střechou jsme tak schopni zákazníkovi nabídnout produkty na klíč - od vývoje, vizualizaci, přes návrh designu, grafiky, výrobu, copacking a distribuci.
S moderně vybavenou výrobní halou a téměš stovkou zaměstnanců se řadíme mezi nejvýznamnější tiskárny nejen v ČR, ale v celé střední Evropě.
V současné době do našeho týmu hledáme kolegyni / kolegu na pozici:

PRACOVNÍK KOMPLETACE A EXPEDICE TISKOVIN - nástup 25.000,-

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Balení a kompletace tiskovin dle zadání teamleadera a technologických listů
  • Ruční dokončení tiskových zakázek (lepení, skládání, vylupování, balení)
  • Třídění produktů dle objednávek, technologických listů a rozdělovníků
  • Načítání kódů u dokončených a zabalených zakázek
  • Přijímá veškerá opatření k zajištění kvality práce
  • Opatření k efektivnímu zpracování používaných materiálů

POŽADUJEME:

  • Zkušenost s prací na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost
  • Pracovitost
  • Samostatnost

NABÍZÍME:

  • Zajímavé osobní ohodnocení
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonusy a dovolená navíc
  • 13. plat
  • Přátelský kolektiv
  • Dvousměnný provoz - práce pondělí - pátek
  • Dobré dopravní spojení z Černého Mostu

Společnost
FERRATT INTERNATIONAL CZECH s.r.o.
Adresa
Vlastibořská 2828/6, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.