Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

VÝPLATA PO SMĚNĚ/Noční vykládka/Modletice

Požadavky:

* dochvilnost
* spolehlivost
* trestní bezúhonnost
* chuť pracovat v nočních hodinách

Nabídka:

* MZDA 90 KČ ČIST./HOD.(včetně přestávek), VÝPLATA MZDY IHNED PO SMĚNĚ

* svoz do práce a z práce zajištěn ZDARMA Z OPATOVA (10 min. autem z Opatova)

* pracoviště Chomutovice u Prahy

Pracovní náplň:

* vykládka, nakládka a třídění zásilek/balíků
* 9-13-ti hodinové směny
* proměnlivá pracovní doba 18:00 - 05:00 hod.
* nástup obratem

Společnost
WELL PACK s.r.o.
Adresa
Modletice
Plat
Plat: 90 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Dělník, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 22.11.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel