MON ARCH PLUS CZ, s.r.o. je společnost, která řídí chod a vysílání úspěšně soukromé rozhlasové stanice Hitrádio Vysočina. Zároveň tuto stanici zastupuje v prodeji reklamního času na úzení kraje Vysočina, ale i mimo něj.

Obchodního zástupce - Mediální konzultant

Hitrádio Vysočina hledá do svého týmu

obchodního zástupce - mediálního konzultanta

Náplň práce

aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (inzerce v rádiu)

osobní jednání s přímými klienty a poskytování konzultací

analýza a monitoring reklamního trhu ve svěřeném regionu

návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu

kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu

spolupráce s dalšími odděleními v rámci obchodu

péče o stávající klienty

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání

zkušenost z obchodní pozice - přímý prodej, call centrum, apod.

zkušenosti z mediální oblasti výhodou

řidičský průkaz sk. B

dobrá znalost práce na PC

zodpovědnost, aktivní přístup k práci

ochotu učit se, odolnost vůči stresu, kreativita

komunikační a prezentační dovednosti

orientace na stanovené cíle a výsledky

Nabízíme

spolehlivého zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí

vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice

fixní plat s motivačním provizním systémem

mobilní telefon, notebook

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel