OBCHODNÍK

MEWA je zahraniční společnost působící v oblasti textilních služeb již více než 100 let, v ČR od r. 1996. Zaměstnává v 41 evropských zastoupeních 3900 zaměstnanců a zajišťuje své služby u více jak 145000 spokojených zákazníků.
Pro akviziční prodej servisního pronájmu pracovních oděvů (více na www.mewa.cz) hledáme OBCHODNÍKA (m/ž). Typickou cílovou skupinou jsou řemeslnické firmy. Obchodník jedná ve většině případů s majitelem nebo jednatelem firmy. Svěřeným regionem bude západní část Středočeského kraje, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj a Liberecký kraj. Jedná se o cca 1/4 ČR. Přesné rozdělení ČR může být aktualizováno podle počtu potenciálních firem v regionu, trvalé adresy nového kolegy/kolegyně atd.
Konečně můžete dělat to, co děláte nejraději: uzavírat smlouvy!

Akvizici po telefonu, termínování a plánování Vašich tras ponechejte asistentce prodeje. Tím pádem se můžete zaměřit pouze na nasazení Vašeho prodejního talentu a získávání nových zákazníků!

Pokud jste dynamický "lovec" s energickým projevem, silně orientovaný na výsledek a máte již prodejní zkušenosti zejména s akvizicí nových zákazníků, chuť splňovat náročné prodejní cíle, můžete se těšit na vysoce motivační bonusový plán a příjemný kolektiv. Kompletní vybavení od osobního vozidla přes laptop, mobil a domácí kancelář je samozřejmostí.

Hledáme výraznou charismatickou osobnost se silně rozvinutým přesvědčovacím talentem, svěžím a energickým projevem, schopností empatie, logické argumentace a uvažování v širších souvislostech. Ideální kandidát má bohaté zkušenosti s akvizicí nových zákazníků (majitelé nebo jednatelé firem) n. zkušenosti z oblasti přímého prodeje. Pozor: tato pozice není vhodná pro FARMÁŘE, ale pro "čistokrevného" LOVCE, kterému vyhovuje permanentní akvizice nových zákazníků. U této pozice zcela chybí následná péče o zákazníka, kterou přebírá zákaznické oddělení. Hledáme skutečného, ambiciózního dravce, ne průměrného obchodníka!!!

Jedná se o práci na HPP, předpokládaný nástup leden 2020. Nejlepší kandidáti budou mít možnost absolvovat seznamovací spolujízdu v terénu mezi zákazníky. Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete Váš AKTUÁLNÍ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS S AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIÍ (pasový formát). Z kapacitních důvodů budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Všem ostatním děkujeme za projevený zájem a investovaný čas.


Informace o pozici

Společnost
MEWA Textil-Service s.r.o.
Adresa
Liberecký kraj
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel