Jestli tě baví práce s dětmi, jsi perfekcionista, nebo puntičkář (úklid) a potrpíš si na útulném domově, pak hledáme právě tebe :). Také u nás najdeš možnost venčit a opatrovat domácí mazlíčky v době, kdy jsou jejich páníčci pryč. Velice mladá je i platforma péče o seniory, zde oceňujeme citlivost a empatii. Je jen na tobě, ve kterému z těchto odvětví se chceš věnovat.

Na spolupráci a konkrétních požadavcích se vždy domluvíš přímo s rodičem (uživatelem), který pomocnici hledá. Podle svých časových možností si můžeš vybrat na kterou poptávku reagovat. Jestli bys měla zájem stát se jednou z hlídaček, stačí napsat, nebo se registrovat přímo na stránkách.

Jaké máme požadavky na hlídačku?

  • Věk minimálně 18 let - pokud vám ještě není 18, prosím, vydržte s registrací.
  • Čistý výpis z rejstříku trestů - zde opravdu bez výjimek.
  • Zdravotní stav povolující vykonávat nabízenou činnost bez omezení.
  • Kladný přístup k nabízené službě - musí vás bavit a naplňovat! Bude jen na vás, kdy si spolupráci domluvíte, a proto je potřeba, abyste na ní byla spokojená! :)
  • Aktivní přístup k práci - děti neusazovat před televize, nehrát si během hlídání s mobilem, během úklidu se věnovat opravdu úklidu - precizně a zároveň v co nejkratším čase.
  • Připojení k internetu (hlídání i úklid se domlouvá pouze přes stránky Hlídačky.cz).


Těšíme se na Tvoji registraci
Tým Hlídačky.cz


Informace o pozici

Společnost
Hlídačky.cz s.r.o.
Adresa
Brno
Praha
Plat
Plat: 90 – 180 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Hlídání dětí, Hospodyně, Ošetřovatel, Uklízečka, Zdravotní sestra, Fyzioterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 1.1.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.