(Senior) Software Engineer - Back-end (Node.js)

Společnost

Make

Vaše kontaktní údaje

Připojte pár slov, proč jste ti praví

Komu: Denisa Laurinová

Životopis

Maximální velikost souboru je 10 MB

  Ostatní přílohy

  Zvyšte své šance a připojte motivační dopis, portfolio apod.

  Maximální velikost souboru je 10 MB

   Souhlasy

   For the purpose of the selection procedure for this position, Celonis s.r.o., Business ID: 29152861, Menclova 2538/2, Praha, Libeň, as the controller, shall process the data you provided (or publicly obtained) in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679. The controller will assign the data processing to LMC s.r.o., ID No. 264 41 381, which will do so using its electronic systems.

   Odesláním odpovědi souhlasíte s  podmínkami používání služby

   Příležitostně vám pošleme na e-mail výběr doporučených nabídek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit

   Personal data processing consent for employer

   I wish to increase my chances of future employment and therefore, I hereby agree that further processes my personal data, even beyond the selection procedure for said job position, for the purpose of keeping my records and sending me similar job offers. I grant my consent for 3 years. I may withdraw my consent at any time. Your data will be disclosed to authorised employees of the company(-ies) only to the extent necessary for the processing purposes.

   By replying to this advertisement, you provide the controller with your personal data for the purposes and the duration of the selection procedure. In connection with processing your data, you have the respective right: (i) to access the data, (ii) to correct or complete inaccurate or false data, (iii) to delete the data if it is no longer needed for the purposes for which it has been collected or processed, or if it has been collected illegally, (iv) to limit the data processing in special cases, (v) to transfer the data, (vi) to object to the data processing which will therefore be terminated, unless there are serious legitimate grounds for processing which outweigh your interests, rights, and freedoms, especially if the reason is an enforcement of legal claims, and (vii) to contact The Office for Personal Data Protection. For more information on data processing by LMC s.r.o., ID No. 264 41 381, registered office at Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8, contact the Data Protection Officer, e-mail: dpo@lmc.eu or visit https://www.lmc.eu/en/privacy-policy/.

   Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu a mám zájem, aby mi LMC a společnosti z její obchodní skupiny poskytly služby usnadňující výběr vhodné pracovní příležitosti a další služby z řad vlastních produktů týkajících se osobního rozvoje, vzdělávání, hodnocení zaměstnavatelů a dalších, které mohou zlepšit mé postavení na trhu práce, zvýšit šance na kvalitní zaměstnání nebo jsou jinak spojené s trhem práce. Z těchto důvodů souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely evidování mé osoby a použití mých osobních údajů pro zlepšování algoritmů umožňující personalizovanou nabídku a komunikaci poskytovanou službami vyvíjenými LMC a společnostmi z její obchodní skupiny. Za tímto účelem LMC a společnosti z její obchodní skupiny posuzují hlediska, která pomůžou personalizovat obsah nabídek (informace vyplněné v odpovědních formulářích, uvedené v životopisech či získané vyhodnocováním výběrových řízení, kterých se účastním prostřednictvím platforem LMC a společností z její obchodní skupiny). Informace o zpracování údajů poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů na e-mailu dpo@lmc.eu. Souhlas uděluji na dobu 10 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Další informace o ochraně soukromí publikuje LMC na adrese https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi.