ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. vyrábí široký sortiment zápustkových výkovků z uhlíkových a legovaných ocelí o hmotnosti od 0,3 kg po cca 40 kg, jako např. ozubená kola, páky, ojnice, náboje kola, hřídele, ložiskové kroužky. V současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

Asistent/tka obchodního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ v oboru strojírenství nebo ekonomie;
  • znalost AJ (středně pokročilá), němčina výhodou;
  • praxe 3 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě;
  • znalost práce na PC (především MS Office),
  • pečlivost a samostatnost, komunikativnost;
  • aktivní přístup;
  • zkušenosti s obchodní činností;
  • řidičský průkaz.

Náplň práce:

  • výběrová řízení, práce s dodavateli a zákazníky;
  • realizace nákupu a prodeje v tuzemsku a zahraničí;
  • vystavování a potvrzování objednávek, dodacích listů, faktur, zajišťování dopravy;
  • práce v IS;
  • plánování a organizace nákupu, prodeje, skladová evidence, inventury;
  • vyřizování reklamací;
  • příprava obchodních smluv s klienty obchodního oddělen.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti strojírenského průmyslu s možností osobního růstu;
  • stravenky v hodnotě 100 kč;
  • 25 dní dovolené;
  • Flexibilní pracovní dobu;
  • Příspěvek na zimní a letní dovolenou;
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na očkování
  • Odměny dle hospodářského výsledku;

Společnost
ZETOR TRACTORS a.s.
Adresa
Trnkova 3060/111, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o., Lenka Stratilíková
739 548 803