ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. vyrábí široký sortiment zápustkových výkovků z uhlíkových a legovaných ocelí o hmotnosti od 0,3 kg po cca 40 kg, jako např. ozubená kola, páky, ojnice, náboje kola, hřídele, ložiskové kroužky. V současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

Provozní elektrikář

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektrotechnik nebo elektromechanik (slaboproud, silnoproud, elektronika)
  • odborná způsobilost podle vyhlášky 50/1978Sb., §6 a vyšší
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • aktivní přístup k řešení problematických situací
  • manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • praxe výhodou

Náplň práce:

  • samostatná činnost na elektrických zařízeních
  • obsluha a údržba elektrických strojů od napětí NN až po VN
  • měření a regulace elektro zařízení

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené,
  • stravenky v hodnotě 100 Kč,
  • odměna za hospodářský výsledek,
  • penzijní připojištění,
  • příspěvky na dovolenou, očkování.

V případě zájmu prosím kontaktujte p. Lenku Stratilíkovou.

Společnost
ZETOR TRACTORS a.s.
Adresa
Trnkova 3060/111, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o., Lenka Stratilíková
739 548 803