Máte zkušenosti s vedením projektů a programů ve vývoji? Nebaví Vás už být jen malá kostička v rámci korporátního soukolí? Chcete mít možnost sami nastavit proces řízení vývojových projektů a otisknout tak svou stopu do podoby nových modelů legendárních Zetor traktorů – pak hledáme právě Vás!

Manažer vývojové konstrukce

Náplň práce:
· zodpovědnost za výkon a výsledky týmu vývojové konstrukce (kompletní vývoj produktů)
· hodnocení, motivace a poskytování zpětné vazby týmu konstruktérů
· efektivní a systémové rozdělování kapacit týmu dle projektů
· řízení prací na vývojových projektech
· stanovení standardních metod vývoje
· zefektivnění činnosti oddělení a zkrácení vývojového času
· spolupráce a Prototypovou dílnou, Vývojovou zkušebnou, TPV a Projektovým týmem

Očekáváme:
· osobnost orientovanou na potřeby zákazníka a převedení těchto potřeb na technické řešení
· nutností je praxe ve vývojové konstrukci kolových vozidel a zbožíznalství v tomto odvětví
· zkušenosti s komponenty motor, převodové ústrojí, brzdový systém, hydraulika a elektronika
· odborná znalost konstrukčních programů PTC
· znalost výpočtových programů FEM a CFD – Ansys výhodou
· manuální zručnost – hledáme praktika a realizátora
· technické vědomosti, všeobecný přehled a zdravý selský rozum
· komunikativní znalost anglického jazyka
· výborné komunikační a prezentační dovednosti
· VŠ vzdělání technického zaměření
· řidičský průkaz T – výhodou (pro ověření odvedené práce 😊)

Nabízíme:
· zaměstnání v jedné z mála společností v ČR, která má vše pod jednou střechou – od konstrukce po finální produkt
· strategická pozice ve středním managementu společnosti
· možnost osobního a odborného růstu
· flexibilní pracovní doba a pět týdnů dovolené
· balíček zaměstnaneckých benefitů
· produkt, v kterém se prostě musíte svézt 👍

Pokud Vás pozice Manažera vývojové konstrukce v ZETORu zaujala, pošlete mi Váš životopis 😉.

Společnost
ZETOR TRACTORS a.s.
Adresa
Trnkova 2345/111, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Vrcholový management, Project Manager, Konstruktér, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZETOR TRACTORS a.s., Zdeňka Hesová