Zeebra Resource Solutions are a recruitment consultancy firm, with headquarters in Prague, Czech Republic. We are recognized as specialists and market leaders in the IT and Telco areas. Our clients are mostly international companies interested in establishing themselves in Central and Eastern Europe.

Junior Linux Admin

Jak vyvíjíme aplikace

U každého nového projektu používáme vždy nejnovější verzi PHP a snažíme se využít všechny užitečné novinky. Aplikace píšeme s využitím Nette frameworku. Jako databázi používáme MySQL, výjimečně PostgreSQL.

Kód verzujeme ve vlastní instalaci GitLabu, využíváme composer a gulp. Testujeme pomocí PHPUnit a PHPStan. Databáze navrhujeme pomocí MySQL Workbench.

Aplikace provozujeme na vlastních serverech s CentOS v nspawn kontejnerech, spravovaných pomocí Ansible.

Projekty organizujeme pomocí Trello a GitLabu. Při vývoji využíváme agilních postupů a to jak uvnitř týmu, tak i se zákazníkem.

Koho potřebujeme

  • Hledáme kandidáta na pozici junior Linux administrator, network specialist.

Vaším úkolem bude:

  • správa, podpora, rozvoj prostředí Linux
  • budování a správa LAN a WAN
  • správa a rozvoj služeb datacentra
  • podpora běhu systémů (helpdesk)
  • osobní i telefonická komunikace s partnery
  • spolupráce na IT projektech pro zákazníky i interní potřebu
  • působení zejména v Praze a okolí

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Linux na junior úrovni
  • minimálně základy Shell scripting
  • LDAP, DNS, DHCP
  • minimálně základy MySQL
  • LAN, WAN, VPN, Firewalling
  • HTTP/HTTPS server
  • VMware nebo jiná virtualizace
  • Zkušenosti s IT podporou
  • Komunikativnost, ochota učit se nové věci
  • Angličtina - alespoň písemně
  • řidičský průkaz skupiny B

Dále uvítáme, ale není podmínkou:

  • WiFi
  • managed networking (BGP, CARP, VLAN, VRRP, STP, atd.)
  • problematika hardware serverů a storage
  • SQL
  • FreeBSD
  • orchestrace, automatizace
  • Docker, Kubernetes

Společnost
ZEEBRA Resource Solutions, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 249/46, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

ZEEBRA Resource Solutions, s.r.o., Ondrej Moudry
Thámova 166/18, 18600 Praha – Karlín, Česká republika
(+420) 222 313 635